Presentatie-avond jeugdteams SJO ASVB/Wedde

PRESENTATIE-AVOND JEUGDTEAMS SJO ASVB/WEDDE

Op vrijdagavond september wordt er een presentatie-avond voor alle teams en ouders georganiseerd op het sportpark in Blijham. Alle kinderen dienen om 18.00 uur aanwezig te zijn. Na het omkleden in wedstrijdtenuestart het officiële programma om 18.15 met het voorstellen van al onze jeugdspelers, trainers en bestuursleden. Aansluitend zullen de teams verschillende spel- en trainingsoefeningen volgend onder begeleiding van de spelers en trainers van de selecties van ASVB en Wedde. Ze zullen ook gaan penaltyschieten tegen de keepers van ASVB 1 en Wedde 1. Het programma zal om ongeveer 20.15 uur afgelopen zijn.
De ouders zullen deze avond worden bijgepraat over het Reilen en Zeilen van het komende seizoen.
Tevens zal er een fotograaf aanwezig zijn voor het maken van de teamfoto’s. Deze zullen dan zo spoedig mogelijk verschijnen op de website van onze vereniging. Spelers die nog niet op de foto (spelerspas) zijn gekomen, kunnen dat deze avond laten doen.
De avond zal muzikaal omlijst worden door DJ Henry en er zal een poffertjeskraam en hamburgerkraam aanwezig zijn.
Naast de spelers en ouders zijn natuurlijk ook andere familieleden en/of vrienden van harte welkom.
Namens het jeugdbestuur SJO ASVB/Wedde tot 15 september!

1 Reactie