Extra doe-dag zaterdag 5 oktober

In week 41 wordt er begonnen met het plaatsen van de led-verlichting langs onze velden. Voor het goed afstellen van deze verlichting is het noodzakelijk dat er geen takken van bomen in de weg zitten. Na een rondje om het sportpark om de werkzaamheden van de doe-dag te inventariseren bleek dat er op een aantal plekken de takken van de bomen dusdanig ver overhangen dat die in de weg kunnen gaan zitten bij de led-lampen. Om te voorkomen dat de lampen niet goed afgesteld kunnen worden hebben we besloten om de snoeiwerkzaamheden van de takken naar voren te halen.

Er is dus een extra doe-dag ingepland op zaterdag 5 oktober. We starten om 9:00 uur met koffie en gaan dan aan de slag met het verwijderen van de overhangende takken. Iedereen die zin en tijd heeft om mee te helpen is welkom.

De overige werkzaamheden worden dan op 19 oktober uitgevoerd. Ook deze dag starten we om 9:00 uur.

Laat een reactie achter