Bericht van de trainer

Beste sportvrienden, 

We hebben elkaar al lang niet gezien en gesproken. De corona pandemie heeft ons aardig in de greep. Geen training en geen wedstrijden voor de senioren. Wel hebben 9 jongens onder 18 jaar 2 keer in de week training van mij gehad. Het opkomstpercentage was 90 tot 100%. Deze jongens, de toekomst van de vv Wedde, maken grote stappen in hun voetbalontwikkeling. Dat verheugt mij zeer. 

Het kerstfeest en oud en nieuw zal door velen anders gevierd worden dan voorgaande jaren. Voor velen geldt dat het kerstfeest niet uitgebreid gevierd kan worden. Toch kunnen we in gedachten bij elkaar zijn. 

Ik wil allen die aan de vv Wedde verbonden zijn prettige Kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar wensen. Voorspoedig in alles wat je bezighoudt. Voor velen is dat onze geliefde voetbalsport, waarbij ik de hoop uitspreek dat we in het nieuwe jaar weer snel elkaar op een normale manier kunnen ontmoeten. 

Met vriendelijke sportgroeten, 

Kasper de Beer